Mój Biznes - Rękodzieło
Witaj na blogu, który powstał w wyniku połączenia moich dwóch wielkich pasji; jedną z nich jest przedsiębiorczość i potrzeba niezależności, które z czasem przerodziły się u mnie w ogromną miłość do biznesu i rozwoju, a po drugiej stronie – dla równowagi – znalazła się najskuteczniejsza dla mnie forma medytacji, wyciszenia i pobycia z samą sobą, jaką jest tworzenie rękodzieła.
 
Pamiętaj, że wszystkie treści zamieszczone na blogu są to moje doświadczenia, przemyślenia i wiedza zaczerpnięta od mądrzejszych ludzi
oraz z wartościowych książek.  Nie jestem ekspertem, nie udzielam profesjonalnych porad ani nie upieram się, że moje wnioski tu przedstawione będą słuszne także w Twoim przypadku. A może właśnie będą… Nie dowiesz się, dopóki nie sprawdzisz!

Zobacz, co inni mówią o mnie

 • ” Monika to kopalnia inspiracji! Gdy chce się czegoś dowiedzieć, zrobi wszystko, by tę wiedzę zdobyć. Ma niebywałą intuicję do działania w obszarach, w których warto działać, które są jeszcze niezagospodarowane, a jednocześnie bardzo ważne. Przyjemnie z nią rozmawiać, przyjemnie ją czytać – bo daje wiele wartości! “

  13006670_229645450727742_8356800631524379644_n 1
  Lidia Kardasz
  Haniola.pl - techniczna pomoc w biznesie online
 • ” Monika to bardzo konkretna a zarazem ciepła osoba. Już na naszym pierwszym spotkaniu poczułam jakbym znała ją całe lata. Jest bardzo ciekawa świata, kocha rozwój i posiada szeroką wiedzę, którą chce i potrafi się dzielić. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej pracy i nie mogę się oprzeć przekonaniu, że posiada tajemną moc wydłużania doby:-) Jest osobą nieprzeciętną i to widać w jej działaniach, czego nie dotknie zamienia w złoto. Umiejętnością, za którą cenię ją najmocniej jest sprawianie, ze czujesz się ważny, to dar, z którego cudownie korzysta. Monika nie tylko Cię słucha, ona Cię słyszy, w okamgnieniu znajduje Twoją potrzebę i potrafi na nią odpowiedzieć. Jest dla mnie przykładem. W dzieciństwie powtarzano mi pewną myśl, która ze mną została: „ pamiętaj, równaj zawsze do najlepszych”. Monika jest osobą, do której chcę równać. “

  13886984_1294953377211143_885357485507859674_n
  Iza Żurawicka
  Dyrektor Sprzedaży - Mary Kay
 • ” Monika, kobieta wielu talentów, pragmatyczna artystka o dużej wrażliwości, ciągle ciekawa świata i ludzi, umiejąca kreować rzeczywistość wokół siebie i ciągle szukająca okazji do rozwoju. Pełna emocji, ale również praktyczna i konkretna, realizuje się na wielu polach. Poza tym, jest po prostu bardzo dobrym człowiekiem.”

  Strona Główna
  Anna Steliga
  Tłumacz

Mam dla Ciebie Prezent!

Pobierz bezpłatnie Kalkulator Wyceny swojego Rękodzieła!

Dołącz do Newslettera i odbierz w prezencie narzędzie przy pomocy którego określisz minimalną cenę swojego produktu.

Wystarczy, że wpiszesz dane dotyczące swojej produkcji, a kalkulator automatycznie policzy jaka jest minimalna wartość produktu, który stworzyłeś.

Pamiętaj o potwierdzeniu swojego zapisu poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz za kilka chwil. W ciągu paru minut od potwierdzenia dostaniesz swój prezent! Jeżeli nie widzisz wiadomości ode mnie – sprawdź dokładnie folder spam i oferty. Na pewno Twoja skrzynka gdzieś ją przed Tobą chowa! 
Imię:


email:





fullsizeoutput_1586

O mnie

Jak każdy typowy Aktywator – ciągle w biegu, ciągle realizująca nowe projekty. Mistrz rozplątywania spraw zawikłanych i plątania prostych. Najczęściej można spotkać mnie w… aucie. Na pewno gdzieś pędzę!

Jako Relator i posiadacz cechy Indywidualizacja – jestem osobą czytającą między wierszami i widzącą sprawy dalej i głębiej niż inni. Potrafię wyjść na zewnątrz i spojrzeć z lotu ptaka, przez co widzę wiele spraw w dużo szerszej perspektywie. Skupiam się na jednostkach i mam szczerą alergię na zrzędzenie i generalizacje. Jeżeli zamierzasz zacząć zdanie od “wszyscy…” albo “zawsze…” – pewnie nie znajdziesz we mnie sojusznika.
Uważaj! Jeszcze się może okazać, że odkryję Twój prawdziwy problem! Co więcej – pewnie znajdę na niego rozwiązanie i będę gorąco Cię motywowała do rozpoczęcia działania…

Mój Wizjoner pomaga mi dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcę dotrzeć. Już w dzieciństwie uważano, że ja zawsze osiągam swoje cele. Dziś pomagam je osiągnąć innym i czuję się przy tym niezwykle spełniona…

Wszystko to ogarnia mój Dowódca, z którym polubiłam się całkiem niedawno. Dotychczas odpowiedzialny za paskudne cechy mojego charakteru takie jak wiedzenie wszystkiego “lepiej” i kierowanie innymi (nawet jak nie do końca sobie tego życzą), teraz – znacznie dojrzalszy – odpowiada za realizację moich planów i pomoc w wyznaczeniu drogi tym, którzy się do mnie zwracają.

A czym są właściwie te tajemnicze nazwy, którymi definiuję swoją osobę? Są to tzw. Talenty Gallupa, które wyznaczają moje szlaki. Dlaczego tak? Dlatego, że ponad wszystko cenię sobie rozwój osobisty i nieustanną pracę nad sobą. Wierzę, że każdy człowiek może osiągnąć cokolwiek zapragnie, jeżeli tylko prawdziwie się ze sobą zaprzyjaźni, wsłucha w wewnętrzny głos, odpowiednio podejdzie do działania i będzie systematycznie i konsekwentnie pracował.

Jeżeli mogę Cię w tym wesprzeć – będzie to dla mnie prawdziwa przyjemność!