Strona Główna
Witaj na blogu, który powstał w wyniku połączenia moich dwóch wielkich pasji; jedną z nich jest przedsiębiorczość i potrzeba niezależności, które z czasem przerodziły się u mnie w ogromną miłość do biznesu i rozwoju, a po drugiej stronie – dla równowagi – znalazła się najskuteczniejsza dla mnie forma medytacji, wyciszenia i pobycia z samą sobą, jaką jest tworzenie rękodzieła.
 
Pamiętaj, że wszystkie treści zamieszczone na blogu są to moje doświadczenia, przemyślenia i wiedza zaczerpnięta od mądrzejszych ludzi
oraz z wartościowych książek.  Nie jestem ekspertem, nie udzielam profesjonalnych porad ani nie upieram się, że moje wnioski tu przedstawione będą słuszne także w Twoim przypadku. A może właśnie będą… Nie dowiesz się, dopóki nie sprawdzisz!
dav

O mnie

Jestem Paulina i od kilku lat niezmiennie wielbię rękodzieło. Zarażam pasją do wszystkiego co ręcznie tworzone, a w przerwach pomiędzy realizacją rękodzielniczych projektów zaczytuję się w biznesowych książkach i chłonę rozwojową wiedzę.

Chciałabym, aby to miejsce inspirowało rękodzielników, aby dawało im energię do ciągłego działania i rozwijania się. Wiem jak bardzo taki stały pozytywny impuls jest potrzebny, wiem że są też słabsze chwile w budowaniu naszego kreatywnego biznesu i po to tutaj jestem abyśmy mogli/mogły razem przez to przejść!

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie lub chcesz dowiedzieć się czegoś o produktach w moim sklepie – czekam na wiadomość od Ciebie! Cieszę się, że do mnie zajrzałaś/łeś i mam ogromną nadzieję, że spędzisz tutaj miło czas 🙂