Chcąc uczynić proces płatności komfortowym – a ponad wszystko – bezpiecznym, w moim sklepie udostępniam dwie metody: 

  • Pobranie (dotyczy wyłącznie produktów fizycznych) – Płatność gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych form zamówienia. 

    Opłatę za towar można również uiścić osobiście w siedzibie firmy – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru zamówienia. Termin odbioru można uzgodnić telefonicznie pod numerem +48536801280 albo wysyłając wiadomość na adres e-mail paulina@mojbiznesrekodzielo.pl 
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Tpay*, do którego zostaną Państwo przekierowani w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – należy wybrać swój bank i dokonać opłaty.

*System Tpay obsługuje bezpieczne transakcje:

  • przelew elektroniczny – Płatność przelewem online, w której dane uzupełniane są automatycznie, a Państwo musza jedynie zatwierdzić przelew. Lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.
  • przelew tradycyjny – Otrzymają Państwo przelew w formie blankietu, możliwy do zrealizowania bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej, lub do wydrukowania i opłacenia w dowolnej placówce stacjonarnej. 
  • karta płatnicza – Możliwa płatność przy pomocy najpopularniejszych kart (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro)..